Моніторинг навчальних досягнегь здобувачів освіти

Моніторинг навчальних досягнень

учнів за 2022-2023 н. р.

Згідно з річним планом роботи школи, в кінці травня 2023 р. адміністрацією школи було проведено аналіз навчальних досягнень учнів 1- 9-х класів.

У школі навчається 82 учня. Якість знань за  2022-2023 н. р. становить 41,5 %. Високий рівень навчальних досягнень мають 13,5 % учнів, достатній – 28,5%,середній – 26,7%, початковий – 31,7 % .( Якість знань за І семестр 2022-2023 н. р. становив 41,5 %. Високий рівень навчальних досягнень мають 13,5 % учнів, достатній – 28,5%,середній – 21%  початковий – 37 % ).

В початковій школі навчається 39 учнів. Якість їхніх знань — 56,4%. На високий рівень рік за­кінчили 23 % учнів, на достатньому — 33 % , на середньому – 36 %,на початковому — 8 %.

В середній школі навчається 43 учні, якість знань —25,6 % . На високому рівні навчається 4,6 % учнів, на достатньому—23,2%, на середньому – 18,6%, на початко­вому — 53,6% .

Проаналізувавши стан успішності учнів окремо по класах, дійшли висновку, що в кожному класі є резерв учнів, які б могли досягти свого основного рівня.

Аналіз якості рівня навченості показує, що причинами виникнення проблем щодо динаміки успішності є низька мотиваційна основа, та завищений рівень самооцінки групи вчителів і учнів на фоні заниженого рівня рефлексі, від­сутня система роботи зі слабовстигаючими уч­нями й учнями, які пропускають заняття через хворобу, недостатній зв'язок учителів із бать­ками, несвоєчасне повідомлення батьків про рі­вень успішності дітей через щоденники. Фактором негативного впливу на рівень навчальних досягнень учнів залишається недостатнє володіння і практичне втілення таких важливих педагогічних компетентностей як комунікативна, компетентність самоосвіти і саморозвитку, продуктивної та творчої діяльності.