Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

БУЛІНГ В УКРАЇНІ

ЖЕРТВИ Й ІНІЦІАТОРИ БУЛІНГУ

НАВЧАННЯ НАВИЧОК ПРОТИДІЇ БУЛІНҐУ В ШКОЛІ

НАСЛІДКИ ШКІЛЬНОГО НАСИЛЛЯПРО

БУЛІНГ ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ ФОРМИ ТА ВИДИ БУЛІНҐУ

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ БАТЬКИ

ЩО МОЖУТЬ ЗРОБИТИ ВЧИТЕЛІ

ЯК РЕАГУВАТИ НА ЦЬКУВАННЯ

ЯКЩО ВАША ДИТИНА АГРЕССОР.

ЩО ТАКЕ БУЛІНГ?

ШІСТЬ ЗАПИТАНЬ ТА ВІДПОВІДЕЙ ПРО КІБЕРБУЛІНГ

ЯК ЗАПОБІГТИ БУЛІНГУ В УЧНІВСЬКІЙ СПІЛЬНОТІ?

ПРОГРАМА "НЕ СМІЙСЯ З МЕНЕ"

«БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ»: ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ КОНФЛІКТІВ ТА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ П.ПОРОШЕНКО 16.01.2019 РОКУ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО БУЛІНГ: ЯК КАРАТИМУТЬ ПРОЯВИ ЖОРСТОКОСТІ У ШКОЛІ

У середу, 16 січня, Президент Петро Порошенко підписав законопроект, який визначає поняття "булінг" та вводить адміністративну відповідальність за нього. Про це повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради. Булінг каратиметься штрафом у розмірі 850-1700 гривень або громадськими роботами на 20-40 годин.
Для групи осіб, які знущаються з інших, і для порушника, який займається цькуванням неодноразово впродовж року, покарання будуть підсилені. Для них буде штраф 1700-3400 гривень або громадські роботи на термін 40-60 годин. Такий ступінь покарання закон визначає для підлітків віком 14-16 років, які займаються булінгом, однак його будуть накладати на батьків чи опікунів.
Якщо керівник освітнього закладу не повідомить Національну поліцію про факти булінгу, його чекає штраф у розмірі 850-1700 гривень або виправні роботи на один місяць з відрахуванням 20% заробітку.
Що таке булінг?Булінг – це агресивна поведінка дітей одне до одного, яка має на меті принизити, залякати і часто супроводжується фізичним насиллям.
Нагадаємо, що за даними опитування Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ),із булінгом в Україні стикалися близько 67% дітей. Окрім цього, за даними опитувань, чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу. 40% школярів, що зіткнулися зі знущаннями в колах однолітків, не розповідають про випадки цькування батькам, а 44% ніяк не протидіють булінгу через острах теж стати жертвою знущань.