Тиждень безпеки життєдіяльності

БЕРЕЗНУВАТІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ

СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ  І-ІІІ СТУПЕНІВ СОЛОНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. А.Місківа, 36, с. Березнуватівка Солонянського району Дніпропетровської області, 52412, тел. (05669)79-1- 25,

e-mail 2017bereza2017@gmail.comhttp://bereza.klasna.com/uk/portalnews; Код ЄДРПОУ 35637873; р/р 354119041025439

НАКАЗ

11.05.2019                                с. Березнуватівка                                        №

Про проведення Тижня

безпеки життєдіяльності

«Наша безпека – у наших руках»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства надзвичайних ситуацій України, державної інспекції техногенної безпеки України від 25.04.2012 року № 721/519/92 «Про проведення Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах України» та з метою навчання дітей та підлітків діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу

НАКАЗУЮ:

Провести  в закладі з 13.05.2019 року по 17.05.2019 року Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках».

1. Затвердити комісію з організації та проведення в закладі Тижня безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках» у складі:

Кузьменко Віктора Михайловича  – заступника директора з виховної       роботи;

Яреми Ольги Анатоліївни        – заступника директора з навчально-

виховної роботи

Захарової Тамари Вікторівни – педагог – організатор;

Майтали Ксенії Сергіївни     - вчителя предмету «Основи здоров’я».

1. Заступнику директора з виховної роботи Кузьменко В.М.., заступникам директора з навчально-виховної роботи Яреми О.А., Захарову Т.В. спільно із вчителем предмету “Основи здоров’я” Майталою К.С. та класними керівниками 1-11 класів розробити план заходів до проведення Тижня безпеки життєдіяльності (план проведення Тижня додається).
  2. Класним керівникам 1-11 класів до 13.05.2019 року розробити та погодити із заступниками директора з виховної та  навчально-виховної роботи бесіди, години спілкування, сценарії інтелектуальних, розважально-пізнавальних вікторин  на тематику Тижня.
  3. Вчителю предмету “Основи здоров’я”  Майталі К.С, заступнику директора з виховної роботи Кузьменко В.М. педагогу-організатору Захаровій Т.М.,  бібліотекарю та медсестрі Сінчук Ю.С. надати методичну і практичну допомогу класним керівникам  5-11 класів при проведенні класних та загальношкільних заходів Тижня безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках».
  4. Вчителю образотворчого мистецтва 1-4 класів протягом Тижня провести конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня.
  5. Матеріали про проведення Тижня безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках» направити заступнику директора з виховної роботи Кузьменко В.М.
  6. Яремі О.А., виставити на сайт Березнуватівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів результати проведення Тижня  безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках».
  7.  Комісії з організації і проведення  Тижня безпеки життєдіяльності відзначити учнів, педагогічних працівників, які брали активну участь у заходах, та нагородити їх грамотами та подяками.
  8.  Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Кузьменко В.М.

Керівник                                                  К.С. Майтала

З наказом ознайомлені:

Майтала К.С.                                                            Шевченко А.А.

Ярема О.А.                                                               Борейко В.М.

Кузьменко В.М.                                                       Борейко О.Д.

Захарова Т.В.                                                           Мельник С.В.

Борщ Я.В.                                                                 Півненко Л.І.

Гараган – Іщенко Н.В.

Журавльова Є.Г.