21 вер. 2023

21 вересня 2023 року – Міжнародний день миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі 21 вересня із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. У цей день ООН закликає всі країни зупинити воєнні дії хоча б на 24 години. Кожен і кожна з нас сьогодні про це мріє найбільше – про МИР на нашій рідній землі, про МИР у всьому світі!
11 вер. 2023

Тиждень громадянського суспільства

Міністерство освіти і науки інформує. У період з 11 до 17 вересня 2023 року вперше відбудеться Тиждень громадянського суспільства. З учнями школи були проведені виховні години.
1 вер. 2023

День знань

Вітаємо усіх з початком нового навчального року! Знаємо, що українська освіта вистояла завдяки спільним зусиллям. Адже щодня кожен з нас працює заради майбутнього наших дітей — майбутнього України. Дякуємо за вашу витримку і силу! Нині ми всі стикаємося з труднощами, складними викликами, стресовими обставинами, зокрема і в освітній сфері. Незабаром ми обов’язково наздоженемо прогалини в знаннях, подолаємо освітні втрати і відбудуємо освітні заклади. Але зараз перший пріоритет — це ваша безпека і комфорт. Дослухайтеся до своїх потреб, дозуйте навантаження і вдосталь відпочивайте. Піклуйтеся про себе, адже ви — наше все ❤️ Бажаємо ще більше сил і наснаги у новому навчальному році! Успіхів!
23 трав. 2023

День героїв

Щорічно 23 травня українці відзначають неофіційне свято - День Героїв України. Цього дня Україна вшановує пам'ять всіх героїв, які відстоювали її суверенітет і незалежність і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято - багато українських героїв розплатилися життям заради своєї країни
18 трав. 2023

Щорічно 18 травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення

8 травня 2023 року Україна відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Учні школи взяли участь у невеличкому мітингу
30 квіт. 2023

"Весна переможе"

У нашому закладі з 24 по 30 квітня проводився онлайн-фотоконкурс "Весна переможе". Шляхом голосування було вибрано переможців: 1- місце --- Іванова Олександра 2- місце ---Гріцкова Євгенія 3-місце ---Полякова Софія
8 квіт. 2023

Обереги,сувеніри для наших захисників з Великоднем

Учні ЗЗСО "Березнуватівська гімназія" виготовили малюнки, обереги, сувеніри для наших захисників з Великоднем
27 бер. 2023

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Бібліотека ЗЗСО"Березнуватівська гімназія" долучається до однієї з наймасштабніших книжкових подій року- Всеукраїнського тижня дитячого читання,який цьогоріч проходитиме з 27 березня по 2 квітня.Впродовж тижня у бібліотеці відбудуться різноманітні літературні акції,вікторини,цікаві зустрічі з книгами,майстер-класи.
9 бер. 2023

9 Березня 205 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю пам’ятає і шанує людство. До славної когорти таких людей належить і Великий Кобзар українського народу – Тарас Григорович Шевченко.