25 лют. 2023

25 лютого - День народження Лесі Українки

25 лютого 2023 року, випадає 152 річниця з дня народження відомої української письменниці Лесі Українки
14 лют. 2023

14 лютого - День Святого Валентина

Учні 1 класу виготовили та передали ЗСУ патріотичні валентинки
14 груд. 2022

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.
25 лист. 2022

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня у закладі проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.
9 лист. 2022

9 листопада - День української писемності та мови

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни. Щороку 9 листопада учні Березнуватівської гімназії приєднуються до святкування Дня української писемності та мови.
18 жовт. 2022

Свято золотої осені

У ЗЗСО "Березнуватівська гімназія" відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться в закладі. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи.
21 вер. 2022

Міжнародний день миру

Учні школи малювали малюнки. В усіх класних колективах пройшли інформаційні хвилинки "Разом заради миру".
15 вер. 2022

Малюнки в підтримку ЗСУ

Учні нашого закладу беруть активну участь у підтримці ЗСУ
10 вер. 2022

День фізичної культури і спорту

Учні ЗЗСО "Березнуватівська гімназія" бажають усім міцного здоров’я, наполегливості й наснаги у досягненні мети, удачі та нових спортивних звершень!