18 лист. 2021

Міжнародний день відмови від паління

Міжнародний день відмови від паління був заснований Американським онкологічним суспільством (American Cancer Society) і щорічно відзначається в третій четвер листопада. Цей День покликаний звернути увагу суспільства на величезну шкоду нікотинової залежності на здоров’я людини, залучити до боротьби з палінням та проводити профілактичні та просвітницькі заходи. У Березнуватівському ЗЗСО учні 6-11 класів переглянули мультфільм про те на скільки шкідливе паління для них і для оточуючих.
5 жовт. 2021

Шкіряний м'яч

05.10.2021 у Березнуватівському ЗЗСО відбулися змагання з футболу на приз"Шкіряний м'яч". І місце зайняла команда Березнуватівського ЗЗСО; ІІ місце - команда Незабудінської філії; ІІІ місце - команда Святовасилівської СЗШ Вітаємо переможців!
3 жовт. 2021

З Днем учителя!

Вітаємо педагогічних працівників з професійним святом!
30 вер. 2021

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек. В цей святковий день до бібліотеки Березнуватівського ЗЗСО завітали учні 1 класу. Бібліотекар Баканова Ірина розкрила учням суть і значення бібліотеки, вручила дітям формуляри та приготувала виставку "Хто багато читає, той багато знає".
13 вер. 2021

Олімпійський тиждень

Традиційно з 9 по 13 вересня в школі проводився Олімпійський тиждень. В ці дні було організовано різноманітні заходи: тематичні виховні години та олімпійські уроки, конкурси, вікторини, змагання, естафети. Головна мета - пропагувати серед школярів здоровий спосіб життя й залучати їх до активних занять спортом.
7 трав. 2021

День пам'яті та примирення

У п'ятницю 7 травня до Дня пам'яті та примирення, який присвячений жертвам Другої світової війни, в школі проведено ряд виховних заходів, зокрема, й покладання квітів учнями початкових класів до меморіалу "Скорботна мати"
30 квіт. 2021

Акція "Великодній кошик"

Працівники, учні та батьки нашого закладу традиційно залучились до привітання військових АТО/ООС з Великоднем та відправили в зону бойових дій випічку, солодощі, обереги та малюнки з допомогою волонтерів
30 квіт. 2021

День цивільного захисту

30 квітня 2021 року у Березнуватівському ЗЗСО було проведено ряд заходів до Дня цивільного захисту: ✓Квест "Юні рятівники" у 1-4 класах; ✓Вікторина для учнів 5-8 класів; ✓Домедична допомога та транспортування поранених у 9-11 класах; ✓Навчальна евакуація учнів школи
9 квіт. 2021

Важлива інформація!

Освітній процес у закладі здійснюється дистанційно з 12.04.2021 до 23.04.2021 (розпорядження голови Святовасилівської сільської ради №37-з від 09.04.2021)
7 квіт. 2021

Підготовка до Дня цивільної оборони

Вчитель з предмета "Захист України" провів з працівниками закладу навчання з цивільної оборони.