1 вер. 2022

Новий 2022-2023 навчальний рік розпочався за дистанційною формою навчання
1 лип. 2022

Вручення свідоцтв

Урочиста церемонія вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам Березнуватівського ЗЗСО I-III ступенів 2022 року
4 черв. 2022

4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

І це, на жаль, не свято… Сьогодні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Він був установлений Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2021 року із врахуванням того, що з 2014 року на території Донецької, Луганської та інших областей внаслідок збройної агресії та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 260 дітей.
1 черв. 2022

1 червня - День захисту дітей

Педагогічний колектив школи вітає всіх діточок зі святом!Нехай вони ніколи не хворіють, нехай кожен день несе їм нові знання і відкриття, нехай безтурботний час дитинства триває якомога довше і нехай вони будуть найщасливішими!
31 трав. 2022

Безпека дітей

Інструктаж з техніки безпеки – це запорука того, що діти добре відпочинуть і повернуться до навчання здоровими.
31 трав. 2022

Останній дзвоник 2022

Колектив Березнуватівського ЗЗСО вітає всіх із закінченням навчального року! Останній дзвоник підводить підсумки навчального року та знаменує подолання чергової сходинки у Вашому житті. Для випускників останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі, люди нової генерації та високодуховні громадяни. Нехай же чекають Вас попереду нові вершини та нові досягнення!
19 трав. 2022

День вишиванки

Вишиванка - це не лише особливий елемент святкового національного одягу, але й важлива частина культури українського народу.
11 трав. 2022

Навчання з мінної безпеки

Педагогічні працівники пройшли навчання з мінної безпеки та отримали сертифікати https://eoreplatform.web.app/
16 бер. 2022