17 груд. 2021

День Святого Миколая

Учні 1-11 класів весело зустріли Святого Миколая з подарунками

День футболу

Змагання з футзалу до Дня Футболу між трьома командами: 6-4 класи, 8 клас і 9-10 класи. Перемогла команда 6-4 класів. Вітаємо їх!

Міжнародний день прав людини

З нагоди проголошення Загальної декларації прав людини було проведено ряд заходів, на яких в доступній формі класні керівники нагадали учням основні положення Конвенції про права дитини.
10 груд. 2021

Дезінфікуючі засоби для дотримання протиепідемічних заходів

Дезінфікуючі засоби

Оновлення обладнання харчоблоку

Харчоблок
7 груд. 2021

Всесвітній день української хустки

Сьогодні, 7 грудня 2021 року, відзначають Всесвітній день Української Хустки. Учні та вчителі Березнуватівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучились до святкування - прийшли напередодні свята в яскравих українських хустках.
6 груд. 2021

З Днем Збройних Сил України!

До Дня Збройних Сил України вчитель фізкультури провів змагання між збірними командами хлопців 4-6 класів та 8-9 класів, а класні керівники провели виховні заходи в класах.
1 груд. 2021

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у Березнуватівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ряд заходів: * Книжкова виставка «Молодь обирає здоровий спосіб життя»; * Акція солідарності «Червона стрічка як символ розуміння»; * Випуск бюлетеня «СНІДу – НІ!»; * Перегляд кінофільму «СНІД – небезпечне захворювання»; * Анкетування учнів 5-11 класів «Що треба знати про СНІД»; * Виховна година : «СНІД небезпечна хвороба ХХІ ст..»
29 лист. 2021

Тиждень доброчесності

Цього року команда Офісу розбудови доброчесності при НАЗК ініціює загальноукраїнський Тиждень доброчесності, який триватиме з 29 листопада по 3 грудня. Запрошуємо освітян приєднуватися!
19 лист. 2021

Безпечна дорога додому

Національний урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому" у Березнуватівському ЗЗСО І-ІІІ ступеня: ✓Перегляд відео "Правила дорожнього руху" ✓Виготовлення лепбуку "Безпека на дорозі" ✓Створення збірки "Твій друг - дорожній рух" ✓Гра "Транспорт" ✓Презентація "Безпека на дорозі" ✓Гра "Так чи ні" ✓Перегляд мультфільму "Безпечна дорога додому"